Filtrele

İlan Tipi
Kiracılı
Şehir

Satılık Kira Getirili Residence

Ana Sayfa » Satılık Kira Getirili Residence

Aramanız İçin İlan Bulundu / Tarihe Göre En Yeni İlanlar Gösteriliyor

1

Satılık Kira Getirili Residence

Kira getirili residence daire cazip bir yatırım aracı olabilir. Rezidans daire kiralamayı genelde sosyoekonomik olarak üst düzey kişiler tercih ediyor. Güvenlik, prestij, sosyal ortam, havuz, fitnes, ortak alanlar, kapalı otopark gibi özellikler bu kişileri rezidans dairesi kiralamaya yönlendiriyor.

Gayrimenkul yatırımı için residence dairesi alıyorsanız ya kiracısız alacaksınız ve kiraya vereceksiniz. Yada içinde kiracısı olan bir daire alıp var olan kira kontratı ile devam edeceksiniz. Kiracılı rezidans dairesi satın almanın avantajı gerçek kira getirisini ve kiracının ödemelerini düzenli yapıp yapmadığını bilmek. Bu sayede yatırım riski azalıyor.

Cazip Kira Getirili Satılık Rezidans Dairesi Nasıl Bulunur

Yatırımınızı kiracılı bir residence dairesine yapmak istiyorsanız detaylı arama seçeneklerinden kiracılı seçeneği aktif şekilde bütçenize uygun arama yapabilirsiniz. Çıkan sonuçları kira getirisine göre sıralatmak kendini en hızlı sürede amorti edecek yatırım alternatiflerini getirir. Kiracılı bir daireyi yatırım amacı ile satın alırken güncel kira kontratını inceleyin. Kiracı bu kontrata göre kira ödemeye devam edecektir. Kira artış oranı bu kontrata göre yapılacak. Ayrıca bu dairenin kira rayicini öğrenmenizde de fayda var. Eski kiracı daireyi boşalttığında daire farklı bir rakamdan kiraya verilebilir. Bu rakam daha düşük de olabilir, daha yüksek de.

Kira Rayici Cazip Satılık Rezidans Dairesi Nasıl Bulunur

Eğer kiracıyı kendiniz seçmek istiyorsanız detaylı arama seçeneklerinden kiracısız seçeneği ile arama yapın. Çıkan sonuçları kira getirisine göre sıralatın. Kira rayici en cazip yatırım seçenekleri karşınıza çıkacak. Bu dairelerin kira rayicini satıcılar yazıyor. Daire belirtilen kira rayicinden kiraya verilebilir mi başka kaynaklardan da teyit edin. Yakın bölgede çalışan emlak ofisleri rezidanstaki kira rayiçleri konusunda bilgili olabilir.

Yatırımlık Rezidans Dairesinin Cazibesi

Rezidans dairelerini kaliteli hayat yaşamak isteyen üst düzey kiracılar kiralıyor. Sosyal tesisler, güvenlik, otopark gibi özellikler sayesinde çok yüksek rakamlara kiracı bulabiliyorlar. Bu tür dairelere ilgi gösterenler genelde gelir seviyesi yüksek kişiler oluyor. Bu sayede iyi kiracı bulmak kolaylaşıyor.

Dikkat Etmeniz Gereken Unsurlar

Yatırımlık residence dairesi alırken dikkat etmeniz gereken unsurlardan birisi aidat. Bazı projelerde daire tipine bağlı olarak yüksek aidatlar ödeniyor. Bazen aidatlar metrekareye göre, bazen daire tipine göre belirleniyor. Aidatı çok yüksek olan bir daireye kiracı çekmek için kira tutarını düşük tutmak zorunda kalabilirsiniz.

Kiragetiren.com'da yer alan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Kiragetiren.com hiç bir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.