Filtrele

İlan Tipi
Kiracılı
Şehir

Satılık Kira Getirili Konut

Ana Sayfa » Satılık Kira Getirili Konut

Aramanız İçin İlan Bulundu / Tarihe Göre En Yeni İlanlar Gösteriliyor

1

Kira Getirili Konut

Düzenli gelir elde etmek ve güvenli yatırım yapmak isteyen pek çok kişi için kira getirili konut en cazip yatırımların başında geliyor. Konuta yapılan yatırım ana parayı enflasyona karşı korurken bir yandan da kira geliri ile kazanç sağlıyor. Konut tipi gayrimenkuller doğru kira rayici ile piyasaya çıktığında hızla kiracı buluyor. Konut yatırımının cazibesini belirleyen faktörlerden birisi gayrimenkulün geri ödeme süresi. Gayrimenkulün kendini kaç ayda amorti ettiğine kira çarpanı deniyor. Kira çarpanının düşük olması cazibeyi arttırıyor. Kiragetiren.com’da almayı düşündüğünüz konutların kira çarpanlarını mukayese ederek yüksek getirili bir yatırım yapabilirsiniz.

Satılık Kira Getirili Daire

Satılık kira getirili daire fiyatlarını ve getiri oranlarını bu sayfalarda görebilirsiniz. Kiracılı dairelerde güncel getiri paylaşılıyor. Eğer dairede kiracı yok ise kira rayici dairenin kaç paraya kiraya verilebileceğini gösteriyor. Dairenin içinde eski kiracı var ise kira getirisi piyasaya göre düşük kalmış olabilir. Güncel rayiç daha yüksek olsa da düzenli ödeme yapan bir kiracıyı tutmak avantajlı olabilir. Bu kiracı geçmişte ödemelerini düzenli yapmış ise, gelecekte de iyi bir kiracı olması tanımadığınız yeni bir kiracıdan çok daha muhtemeldir.

Cazip Kira Getirili Satılık Daire Nasıl Bulunur
Kiracılı bir daire satın alarak gayrimenkul yatırımı yapmak istiyorsanız detaylı arama seçeneklerinden kiracılı seçeneği aktif şekilde bütçenize uygun arama yapabilirsiniz. Çıkan sonuçları kira getirisine göre sıralatmak kendini en hızlı sürede amorti edecek yatırım alternatiflerini size gösterir. Kiracılı bir daireyi yatırım amacı ile satın alırken güncel kira kontratını inceleyin. Kiracı bu kontrata göre kira ödemeye devam eder. Kira artış oranı bu kontrata göre yapılır. Ayrıca bu dairenin kira rayicini öğrenmenizde de fayda var. Eski kiracı daireyi boşalttığında daire farklı bir rakamdan kiraya verilebilir. Bu rakam piyasa koşullarına göre değişir.

Kira Rayici Cazip Dairesi Nasıl Seçilir

Kiracısız bir daire alarak kiracıyı kendiniz seçmek istiyorsanız detaylı arama seçeneklerinden kiracısız seçeneği ile arama yapın. Çıkan satılık daire sonuçlarını kira rayicine göre sıralatın. Bu sayede kira rayici en cazip daire yatırım alternatifleri öncelikle karşınıza çıkacak. Bu dairelerin kira rayicini satıcı yazıyor. Daire belirtilen kira rayicinden kiraya verilir mi başka kaynaklardan da araştırın. Yakın bölgede çalışan emlak ofisleri, mahalledeki esnaf, sitede oturan komşular kira rayiçleri konusunda faydalı bilgi kaynakları olabilir.

Kiragetiren.com'da yer alan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Kiragetiren.com hiç bir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.