Filtrele

İlan Tipi
Kiracılı
Şehir

Satılık Kira Getirili Apartman Dairesi

Ana Sayfa » Satılık Kira Getirili Apartman Dairesi

Aramanız İçin İlan Bulundu / Tarihe Göre En Yeni İlanlar Gösteriliyor

1

Satılık Kira Getirili Apartman Dairesi

Satılık kira getirili apartman dairesi cazip bir yatırım aracı olabilir. Bu yatırım, konut ihtiyacı olan hemen her kiracıya hitap ediyor. Yeni evli çiftler, kurumsal şirketlerin beyaz yakalı çalışanları, doktorlar, mühendisler, üniversite öğrencileri, emekliler gibi hemen her sosyoekonomik gruptan ve yaştan talep görüyor apartman daireleri.

Gayrimenkul yatırımı için ev alıyorsanız ya kiracısız bir ev alacaksınız ve kiraya vereceksiniz. Yada içinde kiracısı olan bir apartman dairesi alıp var olan kira kontratı ile devam edeceksiniz. Kiracılı daire satın almanın avantajı gerçek kira getirisini ve kiracının ödemelerini düzenli yapıp yapmadığını bilmek. Bu sayede yatırım riskinizi azaltıyorsunuz.

Cazip Kira Getirili Satılık Apartman Dairesi Nasıl Bulunur

Yatırımınızı kiracılı bir daireye yapmak istiyorsanız detaylı arama seçeneklerinden kiracılı seçeneği aktif şekilde bütçenize uygun arama yapabilirsiniz. Çıkan sonuçları kira getirisine göre sıralatmak kendini en hızlı sürede amorti edecek ev yatırım alternatiflerini size gösterir. Eğer kiracılı bir daireyi yatırım amacı ile satın alıyorsanız var olan kira kontratını inceleyin. Kiracı bu kontrata göre kira ödemeye devam edecektir. Kira artış oranı bu kontrata göre yapılacaktır. Ayrıca bu dairenin kira rayicini öğrenmenizde de fayda var. Eğer kiracı dairede uzun süredir oturuyor ise çıktığı zaman daireniz daha farklı bir rakamdan kiraya verilebilir.

Kira Rayici Cazip Satılık Apartman Dairesi Nasıl Bulunur

Eğer kiracıyı kendiniz seçmek istiyorsanız detaylı arama seçeneklerinden kiracısız seçeneği aktif şekilde arama yapabilirsiniz. Çıkan satılık apartman dairesi sonuçlarını kira getirisine göre sıralatmak kira rayici en cazip ev yatırım alternatiflerini gösterir.Bu dairelerin kira rayici satıcı tarafından belirtilmektedir. Dairenin bu kira rayicinden kiraya verilip verilemeyeceğini başka kaynaklardan da teyit etmenizde fayda var. O bölgede çalışan emlakçılar, dairenin yakınındaki esnaf, apartmanda oturan komşular size bu konuda bilgi verebilir.

Yatırımlık Apartman Dairesinin Cazibesi

Apartman daireleri düşük aidat ödemek isteyenler kiracılar için cazip bir seçenek. Düşük aidat dairenin kiracısız boş kaldığı dönemde yatırımcıya olan yükü de azaltıyor. İleride satmak istediğinizde satışı en hızlı yapılabilen gayrimenkul seçenekleri arasında yer alıyor. Apartmanda oturan komşulara dairenin satılık olduğunu haber vermek bile bazen daireyi hızlı şekilde satmak için yeterli olabiliyor.

Sonuç olarak emlak yatırımınızı kiracılı apartman dairesine yapmak istiyorsanız satılık daireleri kendi kriterlerinize göre süzgeçten geçirdikten sonra verilen bilgilerin doğruluğunu sorgulayın. Doğru inceleme sonrasında yüksek kira getirili emlak yatırımı hem kısa hem uzun vadede herkesin yapmak istediği bir yatırım.

 

Kiragetiren.com'da yer alan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Kiragetiren.com hiç bir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.