Mesafeli Satış Sözleşmesi

Ana Sayfa » Mesafeli Satış Sözleşmesi

MADDE 1- TARAFLAR

HİZMET VEREN

Adı-soyadı: Kiragetiren.com / Göktuğ Beşer
Adresi: Yalı Mah. Turgutpaşa Cad. 81 Alkan Plaza Kat:1 Kartal / İstanbul
Telefon: +90 (532) 595 15 00
E-mail: bilgi@kiragetiren.com

HİZMET ALAN

Adı-soyadı :
Adresi :
Telefon:
E-mail:

MADDE 2- SÖZLEŞMENİN KONUSU:

İşbu sözleşmenin konusu, Hizmet Veren tarafından Hizmet Alan’a www.kiragetiren.com alan adlı internet sitesi (“Site”) üzerinden sağlanmakta olan, sözleşmenin üçüncü maddesinde özellikleri ve fiyatı belirtilen hizmete ilişkin olarak tarafların hak ve yükümlülüklerinin tespitidir. İşbu sözleşme Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’ne uygun olarak düzenlenmiştir, işbu sözleşmenin tarafları sözleşmeyle birlikte Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nden kaynaklanan yükümlülük ve sorumluluklarını bildiklerini ve anladıklarını kabul ve beyan ederler.

MADDE 3- HİZMET BİLGİLERİ:

Hizmetin; Türü, Bedeli ve Ödeme Şekli, aşağıda belirtildiği gibidir.

Hizmet Türü: Kiragetiren.com websitesi üzerinde yayınlanan ilanların farklı gösterimi için gereken doping uygulamaları.

Hizmet Bedeli/Fiyatı (KDV ve her türlü masraf dâhil) : []

Hizmete ilişkin Hizmet Alan Tarafından Karşılanacak Diğer Masraflar: [________]

Ödeme şekli: []

Fatura Adresi: []

MADDE 4 – GENEL HÜKÜMLER

4.1. İşbu sözleşme tarafları Hizmet Alan ile Hizmet Veren olup işbu sözleşmenin yerine getirilmesi ile ilgili tüm yükümlülük ve sorumluluklar taraflara aittir.

4.2. Hizmet Alan, Madde 3’te belirtilen sözleşme konusu hizmetin özellikleri ve satışa ilişkin koşulları ile ilgili tüm bilgileri okuduğunu ve anladığını, bu hizmetin satın alınması için gerekli onayı verdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

4.3. İşbu sözleşme Hizmet Alan tarafından elektronik olarak onaylandığı tarihte yürürlüğe girer.

4.4. Satın alınan hizmetin fiziksel bir teslimatı yoktur.

4.5. Hizmet Veren, sözleşme konusu hizmeti tam ve eksiksiz bir şekilde, işbu sözleşme ve Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen niteliklere uygun olarak gerçekleştirmekten sorumludur.

4.6. Sözleşme konusu hizmete ilişkin ödemenin Hizmet Alan tarafından kredi kartı ile yapılması durumunda, Hizmet Alan ile kredi kartı sahibinin farklı olmasından kaynaklanabilecek olan, kredi kartının yetkisiz kişilerce haksız ve hukuka aykırı olarak kullanılması da dahil olmak üzere türlü hukuki risk, Hizmet Alan’a aittir. Hizmet Alan, bahsi geçen durumlarda herhangi bir şekilde zarara uğraması halinde Hizmet Veren’den hiçbir talepte bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.

4.7. Hizmet Alan, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin banka ve Hizmet Alan arasındaki kredi kartı sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

4.8. Hizmet Alan ve Hizmet Veren işbu sözleşmenin başında bahsedilen yazışma adreslerinin geçerli tebligat adresi olduğunu ve bu adrese yöneltilecek tüm tebligatların geçerli addolunacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

MADDE- 5 CAYMA HAKKI:

Hizmet Alan, Gizlilik Politikası , İlan Yayınlama Kuralları ve Kullanım Koşulları altındaki koşullara uyduğu sürece istediği an hizmet almaktan cayabilir. Bu isteğini eposta, telefon ya da faks ile yukarıda yer alan telefon numarasına veya eposta adresine bildirmelidir.

Hizmet Alan tarafından Kullanılmış/alınmış olan hizmetin iadesi söz konusu değildir.

Hizmet Alan, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereği cayma hakkına ilişkin bilgilendirmenin gereği gibi yapıldığını kabul eder.

MADDE- 6 YETKİLİ MAHKEME:

Hizmet Alan’ın her türlü şikayet ve itirazına ilişkin başvurularında ve iş bu sözleşme ile ilgili çıkabilecek diğer ihtilaflarda her yıl Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından ilan edilen değere kadar Hizmet Alan veya Hizmet Veren’in yerleşim yerindeki Tüketici Sorunları Hakem Heyetleri, söz konusu değerin üzerindeki ihtilaflarda ise Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

İşbu sözleşme tarihinde düzenlenmiştir.

Kiragetiren.com'da yer alan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Kiragetiren.com hiç bir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.