İptal, İade ve Teslimat Şartları

Ana Sayfa » İptal, İade ve Teslimat Şartları

İptal

Kiragetiren.com üyelerin üyeliğini Gizlilik Politikası , İlan Yayınlama Kuralları ve Kullanım Koşulları şartlarına istinaden tek taraflı olarak feshedebilme hakkını saklı tutar. Fesih halinde, Kiragetiren.com tarafından alınmış ücretler iade edilmez.

İade

Kiragetiren.com, kullanıcının Gizlilik Politikası , İlan Yayınlama Kuralları ve Kullanım Koşulları altındaki koşullara uymadığı durumlarda, tek taraflı olarak sözleşmeyi feshedebilme hakkını saklı tutar. Fesih halinde, Kiragetiren.com tarafından alınmış ücretler iade edilmez.

Kullanıcı Gizlilik Politikası , İlan Yayınlama Kuralları ve Kullanım Koşulları altındaki koşullara uyduğu sürece istediği an hizmet almaktan cayabilir. Bu isteğini eposta, telefon ya da faks ile iletişim sayfasında yer alan numaralara bildirmelidir.

Kullanılmış/alınmış olan hizmetin iadesi söz konusu değildir.

Teslimat

Kiragetiren.com verilen ilanları sitede yayınlayarak hizmeti teslim etmiş olur. Kullanıcının ilanlar için aldığı öne çıkartma seçeneklerine uygun olarak ilanlar öne çıkartıldığında hizmet teslim edilmiş olur.

Kiragetiren.com'da yer alan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Kiragetiren.com hiç bir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.