top of page
  • Writer's pictureGöktuğ Beşer

Gayrimenkul Danışmanı Tanıtım YazısıGayrimenkul danışmanı tanıtım yazısı yada mektubu bu işe yeni başlayan emlakçıların uzmanlık bölgelerindeki ilk tanıtım aktivitesidir. “Burada çalışmaya başladım” tanıtım broşürü olarak bölgedeki bütün konutlara dağıtılır. Tanıtım yazısında soru şeklinde başlıklar kullanılmasının nedeni bu tür başlıkların daha çok okunmayı sağlaması. Tanıtım mektubunda dikkat etmeniz gereken bir başka nokta kendi adınızı ve resminizi ön plana çıkartmanız. Pek çok gayrimenkul danışmanı ofisini ya da markasını ön plana çıkartarak hata ediyor. Bu tanıtım yazısını alan kişilerin akıllarında çok fazla bir şey kalmayacak.. Ya Ahmet Mehmetoğlu’ndan tanıtım yazısı geldi diye hatırlayacak, yada X Markasından tanıtım yazısı geldi diye. Hangisinin gerçekleşeceğini sizin neyi öne çıkarttığınız belirleyecek.

Gayrimenkul Danışmanı Tanıtım Yazısı Örneği

Gayrimenkul Danışmanı Resmi Ofis Marka Logo


Ayşe Mehmetoğlu

E-posta

Cep Telefon

Ayşe Mehmetoğlu Kimdir?

Adım Ayşe Mehmetoğlu. 32 yaşındayım. Evliyim, 8 yaşında bir oğlum var. Cevizli Mahallesinde oturuyorum. 2019’dan beri Home Türk Emlak ‘da çalışıyorum. Kariyerimi insanlara gayrimenkul alım,satım ve kiralama konusunda çözüm üreterek sürdürüyorum ve bundan çok memnuniyet duyuyorum.

Home Türk Emlak Nedir?

Home Türk Emlak 2008 yılında kuruldu ve hızla büyüyerek 12 danışman çalıştıran bir yapıya kavuştu. Bölgede 7 emlak ofisi ile ortak çalışmalar yapıyoruz. Pazarlama ağımız sayesinde 54 gayrimenkul danışmanı ve emlakçı aracılığı ile binlerce alıcı ve satıcıya anında ulaşıyoruz.

Ayşe Mehmetoğlu ve Home Türk Emlak size ne sağlıyor?

Home Türk Emlak ve Ayşe Mehmetoğlu gayrimenkul satış ve kiralamada en yeni teknikleri kullanarak üst düzey profesyonel hizmet sağlıyor. Gayrimenkul almaya, satmaya veya kiralamaya karar verdiğinizde beni ve 7 danışmandan oluşan ekibimi arayın. Alım, satım, kiralama sürecini basit ve sorunsuz bir işleme dönüştüreyim.

En içten dileklerimle,

Ayşe Mehmetoğlu

Home Türk Gayrimenkul

Adres

Emlak Ofisi yada Danışman Web sitesi

Tanıtım Yazısında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Tanıtım yazınızın etkili olması ve adınızın akıllarda kalması için şunlara dikkat edin;

  • İçten gülümseyen profesyonel resminiz

  • Adınızı ön plana çıkartın. Ofis markanız sizin önünüze geçmesin

  • Başlıklarda sorular kullanın. Bu sayede tanıtımınız daha çok okunur

Tanıtım mektubunuz uzmanlık bölgesi çalışmanızın ilk adımıdır. İnsanların aklında yer etmek için buna benzer aktiviteleri düzenli olarak tekrarlamanız şart. Düzenli aralıklar ile “Haberiniz var mı?” “Duydunuz mu?”. “Komşunuzu siz seçin” broşürleri dağıtın. Sattığınız portföyleri gösteren “Satıldı” broşürleri dağıtın. Bölgedeki fiyatları, gelişmeleri anlatan bültenler hazırlayıp dağıtın. Sizin hatırlanmanızı sağlayacak promosyon malzemeleri dağıtın (bloknot, anahtarlık, kalem, takvim, vs.) Çalıştığınız bölgeyi keskin hedefleyen sosyal medya tanıtımları yapın.

4 views0 comments
bottom of page