Gayrimenkul Danışmanı Tanıtım Yazısı

Ana Sayfa » Blog » Gayrimenkul Danışmanı Tanıtım Yazısı
Emlak Eğitimleri Emlak Eğitimleri

11 ay önce

2455 kişi okumuş

Favorilere Ekle Tüm Yazıları
Gayrimenkul Danışmanı Tanıtım Yazısı

Gayrimenkul danışmanı tanıtım yazısı yada mektubu bu işe yeni başlayan emlakçıların uzmanlık bölgelerindeki ilk tanıtım aktivitesidir. “Burada çalışmaya başladım” tanıtım broşürü olarak bölgedeki bütün konutlara dağıtılır. Tanıtım yazısında soru şeklinde başlıklar kullanılmasının nedeni bu tür başlıkların daha çok okunmayı sağlaması. Tanıtım mektubunda dikkat etmeniz gereken bir başka nokta kendi adınızı ve resminizi ön plana çıkartmanız. Pek çok gayrimenkul danışmanı ofisini ya da markasını ön plana çıkartarak hata ediyor. Bu tanıtım yazısını alan kişilerin akıllarında çok fazla bir şey kalmayacak.. Ya Ahmet Mehmetoğlu’ndan tanıtım yazısı geldi diye hatırlayacak, yada X Markasından tanıtım yazısı geldi diye. Hangisinin gerçekleşeceğini sizin neyi öne çıkarttığınız belirleyecek.

Gayrimenkul Danışmanı Tanıtım Yazısı Örneği

Gayrimenkul Danışmanı Resmi                                                        Ofis Marka Logo 

Ayşe Mehmetoğlu

E-posta

Cep Telefon

 

Ayşe Mehmetoğlu Kimdir?

Adım Ayşe Mehmetoğlu. 32 yaşındayım. Evliyim, 8 yaşında bir oğlum var. Cevizli Mahallesinde oturuyorum. 2019’dan beri Home Türk Emlak ‘da çalışıyorum. Kariyerimi insanlara gayrimenkul alım,satım ve kiralama konusunda çözüm üreterek sürdürüyorum ve bundan çok memnuniyet duyuyorum.

Home Türk Emlak Nedir?

Home Türk Emlak 2008 yılında kuruldu ve hızla büyüyerek 12 danışman çalıştıran bir yapıya kavuştu. Bölgede 7 emlak ofisi ile ortak çalışmalar yapıyoruz. Pazarlama ağımız sayesinde 54 gayrimenkul danışmanı ve emlakçı aracılığı ile binlerce alıcı ve satıcıya anında ulaşıyoruz.

Ayşe Mehmetoğlu ve Home Türk Emlak size ne sağlıyor?

Home Türk Emlak ve Ayşe Mehmetoğlu gayrimenkul satış ve kiralamada en yeni teknikleri kullanarak üst düzey profesyonel hizmet sağlıyor. Gayrimenkul almaya, satmaya veya kiralamaya karar verdiğinizde beni ve 7 danışmandan oluşan ekibimi arayın. Alım, satım, kiralama sürecini basit ve sorunsuz bir işleme dönüştüreyim.

En içten dileklerimle,

Ayşe Mehmetoğlu

Home Türk Gayrimenkul

Adres

Emlak Ofisi yada Danışman Web sitesi

Tanıtım Yazısında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Tanıtım yazınızın etkili olması ve adınızın akıllarda kalması için şunlara dikkat edin;

  • İçten gülümseyen profesyonel resminiz
  • Adınızı ön plana çıkartın. Ofis markanız sizin önünüze geçmesin
  • Başlıklarda sorular kullanın. Bu sayede tanıtımınız daha çok okunur

Tanıtım mektubunuz uzmanlık bölgesi çalışmanızın ilk adımıdır. İnsanların aklında yer etmek için buna benzer aktiviteleri düzenli olarak tekrarlamanız şart.  Düzenli aralıklar ile “Haberiniz var mı?” “Duydunuz mu?”. “Komşunuzu siz seçin” broşürleri dağıtın. Sattığınız portföyleri gösteren “Satıldı” broşürleri dağıtın. Bölgedeki fiyatları, gelişmeleri anlatan bültenler hazırlayıp dağıtın. Sizin hatırlanmanızı sağlayacak promosyon malzemeleri dağıtın (bloknot, anahtarlık, kalem, takvim, vs.) Çalıştığınız bölgeyi keskin hedefleyen sosyal medya tanıtımları yapın.

Gayrimenkul Danışmanı Tanıtım Yazısı Word ve PDF Örneği

Gayrimenkul Danışmanı Tanıtım Yazısının Word Örneğini buradan aynı yazının PDF Örneğini buradan indirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Emlak Eğitimleri

Emlak Eğitimleriemlakegitimler@gmail.com

Kiragetiren.com'da yer alan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Kiragetiren.com hiç bir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.